Sledujte nás na

Boli sme vyskúšať Bowling Academy v Žiline

V sobotu sme si boli vyskúšať Bowling Academy Žilina v OC Idea. Hneď po príchode nás obklopila skvelá atmosféra športu a dizajnu. Vošli sme do miestnosti kde sa nachádza 8 profesionálnych dráh. Všade bolo plno avšak vďaka prepracovanému a kvalitnému systému rezervácii cez web Bowling Academy sa aj nám ušla jedna dráha ktorú sme si rezervovali dva dni dopredu.

Prišli sme priamo k pultu kde nám hneď zapožičali topánky a mohli sme prejsť k dráhe číslo 5. Keď sme prišli k dráhe očaril nás dizajn hracej plochy a taktiež dizajn celého priestoru “sedacieho boxu”.

Do pár sekúnd bola pri nás obsluha ktorá sa zaujímala o to čo chceme a čo potrebujeme. Z pestrého menu nápojov a “snackov”.

Dokonca aj jedlo ako je pizza a panini. Rozhodli sme sa že to bude len o nápojoch. Medzi tým ako sme si vybrali už bola zapnutá hra. Mohli sme hádzať.

Po pár hodoch sme zistili že nie sme moc dobrý v tomto športe tak sme si nechali zdvihnúť “mantinely” (Takže ak mate dieťa úplne s ľahkosťou si zahráte aj s ním).

Hra prebiehala super, za hodinu a pól sme si stihli zahrať dve hry. Užili sme si neskutočnú zábavu aj napriek tomu že nie sme profesionálny hráči bowlingu.

Naše hodnotenie

Atmosféra celej hracej plochy bola neskutočná, bavilo nás tu byť, všade okolo nás pokojná a príjemná hra.

HODNOTENIE ATMOSFÉRY 6* z 5*

Ceny sú pomerne nízke na kvalitu poskytovaných služieb

HODNOTENIE CIEN 5* z 5*

Personál bol veľmi príjemný ba dokonca dosť zhovievavý a ochotný nám všetko vysvetliť tak aby sme všetkému hneď pochopili. Jedine čo nám mierne vadilo že k nám čašník chodil pomerne často za krátku dobu.

HODNOTENIE PERSONÁLU 4* z 5*

Napísať koment

Registrovať

Máte účet?

Urban N Go

FREE
VIEW